MOAB – Nowy wygląd na nowy rok 2023

Opublikowano

Nowe logo i opakowanie tworzą solidny, nowoczesny wygląd Moab rozpoczyna rok 2023 nowym projektem, który unowocześnia logo Moab, zachowując jednocześnie solidną tożsamość marki na południowym zachodzie Ameryki.

Nowy wygląd na rok 2023

Nowe logo, zaprojektowane do bezproblemowego działania na platformach cyfrowych i fizycznych, wywołuje poczucie kreatywności i siły, a wszystkie odważne litery połączone tworzą solidną podstawę i typografię. Brązowy kolor Moabu został udoskonalony, aby przypominał czerwoną glinę wszechobecną w tym regionie.

Wraz z nowym logo Moab pojawia się zaktualizowane opakowanie z rozpoznawalnymi obrazami z regionu Moab. Wspaniały krajobraz Moabu z formacjami z piaskowca Entrada jest przedstawiony w kolorowy i malarski sposób, wydobywając naturalne piękno zakorzenione w kulturze Moabu.

Ogólnie rzecz biorąc, rebranding to ewolucja, która inspiruje, wnosi radość i kreatywność do naszej społeczności fotograficznej. Zwieńczeniem projektu brandingowego była nowa strona internetowa, która właśnie została uruchomiona.