Możliwość
negocjacji ceny

Dostawa nawet
w 48 godzin

Zwrot do 14 dni
bez żadnych pytań

Zaufany partner,
16 lat na rynku

Affinity

Pokaż kategorie i filtry

affinity-logo

Wszystko zaczęło się w 1987 roku,  Serif tworząc kreatywne oprogramowanie dla systemu Windows zbudował  przyzwoity pakiet aplikacji.

Wszystko trzeba było zacząć od nowa

Wyrzuciliśmy cały stary kod i rozpoczęliśmy tworzenie serii Affinity od podstaw. To było wielkie ryzyko i przekształciło się w ogromny projekt . Od napisania pierwszej linijki kodu do wydania pierwszej aplikacji w październiku 2014 r.

Affinity jest dla Ciebie

Od tego czasu Sherif nie oglądało się za siebie. Dziś dysponujemy  pełnym pakietem kreatywnych aplikacji obejmujących edycję zdjęć, DTP i projektowanie graficzne.  Affinity Photo, Derigner i Publisher  zdobyły największe nagrody dostępne w branży i zostały przyjęte przez ponad milion klientów na całym świecie.

 

To najlepsze oprogramowanie do grafiki wektorowej, najlepszego wyboru tysięcy ilustratorów, projektantów, twórców gier i innych profesjonalistów, może być używane do tworzenia cyfrowych ilustracji, grafiki koncepcyjnej, unikalnej grafiki, logo, projektów marek, makiet internetowych i wielu innych.

Jako jedyny w pełni załadowany edytor zdjęć zintegrowany z systemem macOS, Windows i iPad, Affinity Photo 2 szybko staje się branżowym standardem edycji obrazu – idealny do wszystkiego, od podstawowych edycji i retuszu po tworzenie imponujących wielowarstwowych kompozycji fotograficznych.

Niezależnie od tego, czy tworzysz czasopisma, plakaty, biuletyny, dokumenty ofertowe, broszury czy inne materiały, ta przełomowa aplikacja do układania stron daje Ci możliwość łączenia obrazów, grafiki i tekstu w celu tworzenia oszałamiających publikacji najwyższej jakości.