O firmie

Poniżej trochę słów o Nas – profesjonalistów w swojej branży:

Pod marką Wide Format działamy od 2007 roku. Jesteśmy grupą profesjonalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Większość z nas pracowała wcześniej w największych firmach w branży.

Od 2017 r. staliśmy się dystrybutorem niemieckiej marki ROWE w Polsce.
Perfekcyjnie skoordynowane systemy skanowania, drukowania i wykańczania oraz kompleksowe rozwiązania programowe do profesjonalnego obiegu dokumentów zostały opracowane i wyprodukowane przez firmę ROWE.

Bazując na naszym doświadczeniu postanowiliśmy stworzyć firmę, która będzie dostarczać usługi na najwyższym poziomie w rozsądnych cenach. Nie bazujemy na produktach jednej firmy, ale wybraliśmy do naszej oferty najlepsze urządzenia w danym segmencie. Maszyny szerokoformatowe, laserowe ROWE oraz Oce to zdecydowanie najlepsze urządzenia na rynku. W druku kolorowym szerokoformatowym plotery Canon nie mają sobie równych. Skanowanie to skanery szerokoformatowe ROWE i Contex. W małym formacie urządzeń biurowych A3 – A4 postawiliśmy na maszyny Canon z serii imageRunner Advance oraz Konica Minolta. Zajmujemy się serwisem tych urządzeń- serwis ROWE, Oce, Canon, Contex, Konica Minolta. Działamy na terenie całej Polski ( Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra) i w pozostałych miastach.


Znajdziesz u nas:

Sprzedaż urządzeń poligraficznych – ploterów Canon, ROWE, skanerów ROWE, Contex, kopiarek Canon, Konica Minolta. Dzierżawa, wynajem kopiarek Canon, Konica Minolta, ploterów Canon, ROWE, skanerów ROWE, Contex. Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych: ROWE, Canon, Konica Minolta, Contex, Oce. Serwis urządzeń ROWE, Canon, Oce, Contex, Konica Minolta, HP. Sprzedaż urządzenia Fuji Acuity LED 1600II. Prezentacje wszystkich dostępnych maszyn. Drukarnia cyfrowa, offset’owa, druk utwardzany światłem LED.

Nasze Certyfikaty i Autoryzacje

Autoryzacja ROTH + WEBER GmbH

Autoryzacja na sprzedaż i serwis urządzeń ROWE jako dystrybutor na terenie Polski.

Certyfikat Canon Partner 2020
Workplace Solutions

Certyfikat dla firmy Wide Format Sp. z o.o. potwierdzający umiejętności w dostawie oraz wsparciu dla klientów w miejscu pracy.

Certyfikat Canon Gold Partner 2021
Graphics & Production

Certyfikat dla firmy Wide Format Sp. Z o.o. potwierdzający wsparcie klientów z zakresu urządzeń graficznych i produkcyjnych.

Canon Gold Partner

Certyfikat Canon Gold Partner 2022
Graphics & Production

Certyfikat dla firmy Wide Format Sp. Z o.o. potwierdzający wsparcie klientów z zakresu urządzeń graficznych i produkcyjnych.


Kontakt:

Biuro: biuro@wideformat.com.pl

Serwis: serwis@wideformat.com.pl

Dział Handlowy: sklep@wideforamt.com.pl

Pracownia usługowa: pruszkow@drukpolska.com