Możliwość
negocjacji ceny

Dostawa nawet
w 48 godzin

Zwrot do 14 dni
bez żadnych pytań

Zaufany partner,
16 lat na rynku

Monitory dla Profesjonalistów - EIZO

Pokaż kategorie i filtry

EIZO logo

 

EIZO oznacza po japońsku obraz.

Założona w 1968 roku, opracowuje i produkuje wysokiej klasy rozwiązania wizualne, aby sprostać wyspecjalizowanym potrzebom klientów z branży biznesowej, kreatywnej, opieki zdrowotnej, kontroli ruchu lotniczego, morskiego, bezpieczeństwa i nadzoru i nie tylko. Chociaż obsługujemy wielu klientów, nasza misja jest zawsze taka sama:
tworzenie kompleksowych rozwiązań obrazowania, które wzbogacają ludzi w ich życiu zawodowym i osobistym.

Wybierz EIZO, pracuj lepiej

Produkty EIZO osiągają najbardziej zaawansowaną wydajność środowiskową w branży. Energooszczędna konstrukcja, która przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 i lepszego recyklingu. Zostały one również zaprojektowane tak, aby użytkownicy mogli wygodnie pracować przez dłuższy czas. Oferują praktycznie bezramkową konstrukcję.  Zapewnia ona  płynny widok w konfiguracjach z wieloma monitorami oraz zmniejszoną jasność i odbicia ekranu. Co więcej, mamy wiele modeli, które zawierają port USB Type-C. Zapewniając  kompatybilności z notebookami, aby zwiększyć produktywność użytkowników w biurze i podczas telepracy.

Produkty EIZO są przyjazne dla środowiska i ergonomiczne. Szeroko stosowane są w instytucjach handlu finansowego, a także w biurach i placówkach edukacyjnych.