Możliwość
negocjacji ceny

Dostawa nawet
w 48 godzin

Zwrot do 14 dni
bez żadnych pytań

Zaufany partner,
16 lat na rynku

Komis/wynajem

Pokaż kategorie i filtry

wideformat.pl

Komis i wynajem urządzeń

Komis

Nasze firma posiada własny serwis urządzeń, działający na terenie całego kraju. Większość urządzeń jest naprawiana w siedzibie klienta. Oferowane urządzenia w komisie są sprawdzane i znamy ich historię.

Wynajem urządzeń

Usługa polegająca na wynajmie urządzenia, krótko lub długo terminowa. Wynajem połączony jest z pełną opieką serwisowa na czas trwania umowy.

  1. Brak konieczności ponoszenia kosztów zakupu – Wynajem pozwala na uniknięcie wysokich kosztów inwestycyjnych związanych z zakupem urządzenia co może być korzystne dla firm, które nie chcą lub nie mogą zainwestować dużych kwot w zakup nowej drukarki-kopiarki.
  2. Dostępność zaawansowanego urządzenia – Wynajmując urządzenie, firma może mieć dostęp do zaawansowanego sprzętu, który może pozwolić na wydajniejsze i bardziej efektywne wykonywanie zadań.
  3. Możliwość łatwej aktualizacji – Wynajmując urządzenie, firma może łatwo aktualizować swoje urządzenia, kiedy będzie to konieczne, a nie będzie musiała martwić się o sprzedaż i zakup nowego sprzętu.
  4. Ścisła kontrola kosztów – Wynajem umożliwia firmie dokładne oszacowanie kosztów związanych z wydrukiem i kopiowaniem, co może być korzystne dla firm, które chcą mieć ścisłą kontrolę nad swoim budżetem.
  5. Profesjonalna obsługa techniczna – w ramach umowy o wynajem, firma może mieć dostęp do profesjonalnej obsługi technicznej i serwisowej, co pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów technicznych i minimalizowanie czasu przestoju w przypadku awarii urządzenia.

Podsumowując, wynajem urządzeń, może być korzystnym rozwiązaniem dla firm, które chcą mieć dostęp do zaawansowanego sprzętu, a jednocześnie nie chcą inwestować dużych kwot w zakup nowego urządzenia.