Praca & Kariera

Zaplanuj Swoją przyszłość z nami

Kariera w Wide Format Sp. z o.o.

Szukasz nowego i ekscytującego wyzwania zawodowego? W takim przypadku prosimy o przejrzenie naszych aktualnych ofert pracy. W przypadku zainteresowania jednym z oferowanych wakatów prosimy o przesłanie aplikacji online.

Przy przekazywaniu danych osobowych należy zamieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Wide Format Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dział Handlowy

Rekrutacja otwarta

Zostaw nam swoje CV wysyłając je na adres email: biuro@wideformat.pl w tytule wpisując: Dział Handlowy

Praca przy sprzedaż urządzeń – z oferty naszego sklepu i innych – głowie rozwiązań druku cyfrowego A4/A3

Oczekiwania od kandydatów:
Zakres obowiązków:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • sprzedaż urządzeń w przydzielonym segmencie
  • obsługa posprzedażna klienta
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów
  • wsparcie użytkowników sprzętu
  • dokumentowanie prowadzonych działań

Dział Serwisu

W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji.

Zawsze możesz zostawić nam swoje CV wysyłając je na adres email: biuro@wideformat.pl w tytule wpisując: Dział Serwisu

  • wykształcenie min. średnie techniczne(preferowane elektryczno-elektroniczne)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • doświadczenie w naprawie i obsłudze komputerów
  • doświadczenie w serwisie kopiarko-drukarek: Canon, Konica Minolta
  • naprawy i przeglądy urządzeń u klientów jak i w warsztacie
  • konfiguracja urządzeń i komputerów
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • techniczne wsparcie użytkowników serwisowanego sprzętu
Dodatkowymi atutami będą:
Oferujemy:
  • doświadczenie w zakresie serwisu urządzeń wielkoformatowych (plotery, skanery)
  • ze względu na pracę u klientów, kandydat powinien być osobą komunikatywną
  • umowę o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • system pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie (premia miesięczna, premia roczna)
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Obsługa Sklepu Internetowego

Zawsze możesz zostawić nam swoje CV wysyłając je na adres email: biuro@wideformat.pl w tytule wpisując: Obsługa Sklepu Internetowego

Obsługa Klienta w punkcie usługowym – drukpolska.com

Zawsze możesz zostawić nam swoje CV wysyłając je na adres email: biuro@wideformat.pl w tytule wpisując: Obsługa Klienta w punkcie usługowym

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w obsłudze komputerów
  • obsługa programów biurowych i graficznych
  • obsługa klienta w punkcie ksero
  • obsługa urządzeń drukujących
  • dbanie o urządzenia
  • przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:
  • doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń drukujących (kopiarki, drukarki, plotery, skanery)
  • ze względu na pracę z klientami, kandydat powinien być osobą komunikatywną
  • system pracy zmianowy od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy