Możliwość
negocjacji ceny

Dostawa nawet
w 48 godzin

Zwrot do 14 dni
bez żadnych pytań

Zaufany partner,
16 lat na rynku

ZEISS - akcesoria

Pokaż kategorie i filtry

ZEISS logo

Wszystkie soczewki należy regularnie czyścić, ponieważ na ich powierzchni (oraz na oprawkach) może gromadzić się brud, drobnoustroje oraz zabrudzenia. Na szczęście dzięki produktom ZEISS do czyszczenia okularów jest to bardzo łatwe i szybkie.

  • Nawilżane chusteczki ZEISS do czyszczenia soczewek idealnie sprawdzają się poza domem. Wystarczy otworzyć pojedyncze opakowanie – produkt jest gotowy do użycia.
  • Ściereczka z mikrofibry ZEISS jest przeznaczona do czyszczenia na sucho oraz na mokro (z użyciem sprayu do soczewek).
  • Spray ZEISS do czyszczenia soczewek stanowi alternatywę do chusteczek (należy rozprowadzać go ściereczką z mikrofibry).

Każdy posiadacz okularów wie, jak irytujące są zaparowane soczewki. Wejście do ciepłego pomieszczenia, gotowanie, picie ciepłego napoju, uprawianie sportu, noszenie maseczki… W każdej z tych sytuacji parowanie soczewek znacznie utrudnia widzenie. Na szczęście jest rozwiązanie tego problemu – asortyment ZEISS obejmuje spray i ściereczkę do zapobiegania parowaniu. Zestaw ZEISS do zapobiegania parowaniu to skuteczny sposób na wyeliminowanie parowania soczewek nawet na 72 godziny.

Ekrany urządzeń cyfrowych, takich jak smartfony, tablety, laptopy i zegarki, łatwo gromadzą ślady palców, brud i tłuszcz. Powierzchnie te są często dotykane, przez co należy je regularnie czyścić. Asortyment produktów do czyszczenia ZEISS obejmuje specjalnie opracowane chusteczki czyszczące, które są skuteczne i bezpieczne dla ekranów, a do tego łatwe w użyciu.