Affinity w wersji 2 wyznacza nowe standardy w oprogramowaniu kreatywnym

Opublikowano

Wprowadzone dzisiaj na rynek zupełnie nowe produkty, z nowym poziomem, własności licencji uniwersalnej Affinity V2, dodatkowo Affinity Publisher pojawia się na iPadzie.

Serif zaprezentował dziś długo oczekiwaną wersję 2 swojego nagradzanego pakietu kreatywnego Affinity. Dostępny do kupienia już teraz z hojnymi rabatami na premierę. Affinity V2 zawiera przeprojektowane wersje trzech produktów, które szturmem podbiły kreatywny świat oprogramowania. Pełne spektakularnych nowych funkcji i oszałamiającego nowego wyglądu.

  • Affinity Photo 2 – niezwykle zaawansowana edycja zdjęć i malowanie rastrowe
  • Affinity Designer 2 – intuicyjny, pomysłowy edytor grafiki wektorowej i ilustracji
  • Affinity Publisher 2 — zwinne, bezkompromisowe oprogramowanie do tworzenia układów stron. Wykorzystujące StudioLink, unikalny sposób korzystania z narzędzi do edycji z dwóch pozostałych produktów Affinity

Zaprojektowany i zbudowany, aby wzmocnić kreatywnych i wydobyć to, co najlepsze w ich pracy. Affinity V2 integruje edycję zdjęć, projektowanie graficzne, ilustrację i układ w bardzo elegancki sposób pracy – zapewniając całościowe wrażenia, jakich nie oferuje żaden inny pakiet kreatywny.

Wersja 2 wszystkich aplikacji Affinity jest już dostępna

Ashley Hewson, dyrektor zarządzający Serif, mówi:

„Ustanawiając nowe standardy kreatywnego oprogramowania, Affinity V2 jest zdecydowanie największą i najbardziej ekscytującą premierą w historii Serif. Po raz pierwszy wprowadzamy na rynek najnowsze, najbardziej wydajne wersje wszystkich naszych produktów w tym samym czasie, z kilkoma po prostu oszałamiającymi funkcjami.”

„W Serif wiemy, że nie pracujemy dla siebie – pracujemy dla fotoedytorów, artystów, ilustratorów, projektantów, wszystkich tych, którzy wykorzystują oprogramowanie Affinity jako silnik napędzający ich dzień.”

„Pracowaliśmy niestrudzenie, aby nie tylko uwzględnić wiele nowych funkcji, o które prosili nasi klienci, ale także cały szereg ulepszeń użyteczności i przepływu pracy, aby aplikacje były bardziej wydajne niż kiedykolwiek. Uważamy, że zarówno starzy, jak i nowi użytkownicy Affinity pokochają to.”

Wraz z premierą Affinity V2 pojawia się niecierpliwie oczekiwana wersja Affinity Publisher 2 na iPada, uzupełniająca podstawowy zestaw aplikacji dostępnych na macOS, Windows i iPadOS. Bogata w funkcje, intuicyjna i przyjazna w dotyku — po raz pierwszy na platformę pojawiła się prawdziwie profesjonalna aplikacja do projektowania układów i stron na poziomie komputera stacjonarnego.

Affinity Publisher po raz pierwszy pojawia się na iPadzie

Wersja 2 wszystkich aplikacji Affinity jest już dziś dostępna. „Nasza praca nad wprowadzeniem na iPada pełnego oprogramowania o jakości przeznaczonej dla komputerów stacjonarnych doprowadziła świat do przodu i wyznaczyła nowe standardy branżowe w zakresie tego, czego użytkownicy powinni oczekiwać od aplikacji na iPada. A teraz jako pierwsi wprowadzamy na iPada wszystkie funkcje, które można skojarzyć z DTP.”

„Naprawdę nigdy wcześniej nie było czegoś takiego. Wydajność i mobilność Affinity Publisher 2 na iPada pozwala przenieść projekt i układ stron poza biuro i przenieść się do dowolnej przestrzeni, która przyniesie Ci najwięcej inspiracji”.

Uniwersalna Licencja Affinity V2

W dniu dzisiejszym ogłoszono również uniwersalną licencję Affinity V2 umożliwiającą klientom zakup pakietu zawierającego Affinity Photo 2, Affinity Designer 2 i Affinity Publisher 2 do użytku na komputerach Mac, PC i iPad – wszystko za jedną, all-inclusive.

Licencja uniwersalna będzie zwykle dostępna w cenie 949,99 zł – co daje 1019,92 zł oszczędności na zakupie wszystkich aplikacji na wszystkie systemy operacyjne osobno. Jednak Serif oferuje obecnie ogromną 40% zniżkę na uruchomienie, dzięki czemu cały pakiet V2 jest dostępny za niezwykłą jednorazową opłatą 599,99 zł bez subskrypcji.

Ashley Hewson podsumowuje:
„Możliwość zakupu za jednorazową opłatą to coś, co sprawia, że ​​Affinity jest jedyną realną opcją dla wielu błyskotliwych i inspirujących kreatywnych ludzi na całym świecie, którzy inaczej nie mieliby dostępu do najwyższej jakości narzędzi. Pojawiło się wiele spekulacji na temat naszego przejścia na subskrypcję, więc z przyjemnością potwierdzam, że tak nie jest!

„Dla naszych obecnych klientów – byliśmy również bardzo świadomi, – biorąc pod uwagę, że duża część naszej sprzedaży jest generowana za pośrednictwem sklepów z aplikacjami, nie jest możliwe zapewnienie cen aktualizacji. To główny powód, dla którego zdecydowaliśmy się zaoferować tak dużą zniżkę na premierę – aby dać użytkownikom szansę na uaktualnienie w niewiarygodnej cenie”.

Użytkownicy, którzy nie potrzebują pełnego pakietu, nadal będą mogli kupić osobno Affinity Photo 2, Affinity Designer 2 lub Affinity Publisher 2 na komputery Mac, PC lub iPad z taką samą 40% zniżką na premierę. Wszystkie aplikacje, w tym licencja uniwersalna V2, są również dostępne jako 30-dniowy bezpłatny okres próbny.