Możliwość
negocjacji ceny

Dostawa nawet
w 48 godzin

Zwrot do 14 dni
bez żadnych pytań

Zaufany partner,
16 lat na rynku

Skanery wielkoformatowe

Pokaż kategorie i filtry

Skanery wielkoformatowe

Skanery wielkoformatowe to urządzenia do wykonania skanów dużych formatów dokumentów lub obrazów. Urządzenia te są przeznaczone do pracy z materiałami o większych rozmiarach niż standardowe skanery biurkowe. Mogą skanować na przykład plakaty, mapy, plany architektoniczne, fotografie o dużym formacie i inne podobne dokumenty.

Skanery te, są wyposażone w szerokie czytniki (CIS lub CCD) skanujące, które umożliwiają skanowanie w dużych rozdzielczościach i z wysoką precyzją. Niektóre modele skanerów wielkoformatowych oferują również możliwość skanowania w kolorze, co jest przydatne przy digitalizacji dzieł sztuki lub innych kolorowych dokumentów.

Połączenie skanerów wielkoformatowych, z ploterem daje możliwość stworzenia Zestawu MFP.
(Multi Function Product, Multi Function Printer), czyli urządzenie wielofunkcyjne, dawniej kopiarka, kombajn, ksero lub kserokopiarka, stosowane również przy urządzeniach wielkoformatowych.)

Skanery i ploter są często wykorzystywane w branżach takich jak architektura, inżynieria, projektowanie graficzne oraz reprodukcja dzieł sztuki. Pozwalają one na cyfrową archiwizację i edycję dużych dokumentów oraz dokładne odwzorowanie oryginału w postaci cyfrowej.

Zastosowanie, rozwiązań wielkoformatowych, dopasowanych do potrzeb przynosi wymierne korzyści dzięki nim:

  • Oszczędzamy czas: na dojazdach i tworzeniu dokumentacji w formach zewnętrznych.
  • Oszczędzamy pieniądze: drukujemy tele ile jest potrzebne, nie tracąc czasu na zlecenia zewnętrzne.
  • Pracujemy wydajniej: wydruk skan kopia, jest dostępna, kiedy jest potrzebna
  • Mamy kontrolę: dokumentacja nie wychodzi poza firmę.
  • Kontrolujemy jakość: Skanowanie i drukowanie na własnym urządzeniu daje kontrolę i bezpieczeństwo.

Kupując u profesjonalistów

1. Wyższa jakość produktów lub usług: Oferujemy duże doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, co pozwala nam dostarczać wysokiej jakości produkty lub usługi. Możesz oczekiwać, że otrzymasz solidne, niezawodne i dobrze wykonane produkty i usługi.

2. Lepsze wsparcie i obsługa klienta: Dostaniesz doskonałe wsparcie i obsługę. Jesteśmy gotowi, odpowiedzieć na twoje pytania, udzielić porad i rozwiązać ewentualne problemy, które mogą się pojawić po zakupie.

3. Większa pewność i zaufanie: Kupując w naszym sklepie, możesz mieć pewność co do jakości produktów lub usług. Ich reputacja i doświadczenie dają ci większe zaufanie, że otrzymasz to, czego oczekujesz.

4. Długoterminowe relacje: Budujemy długotrwałe relacje z klientami. Możesz korzystać z usług lub produktów przez wiele lat, ciesząc się stabilnością, ciągłością i ewentualnymi dodatkowymi korzyściami dla stałych klientów.

5. Gwarancje i polityki zwrotów:  Otrzymasz solidne gwarancje na swoje produkty lub usługi oraz elastyczną politykę zwrotów. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz mieć pewność, że zostaną one rozwiązane zgodnie z ustalonymi warunkami.

Kupu