Możliwość
negocjacji ceny

Dostawa nawet
w 48 godzin

Zwrot do 14 dni
bez żadnych pytań

Zaufany partner,
16 lat na rynku

Skanery wielkoformatowe

Pokaż kategorie i filtry

Skanery wielkoformatowe

Skanery wielkoformatowe znajdują zastosowanie w digitalizacji danych. Występują w szerokościach od 24 cali do 60 cali. Posiadają najwyższej klasy Czytniki CIS z rozdzielczością optyczną 2400×1200 dpi. Dlatego mogą pracować jako urządzenia w archiwach oraz biurach, wspomagając proces kupowania na ploterach tworząc w połączeniu z nimi rozwiązania MFP.

Skanery ROWE Scan 850i

Jeszcze więcej innowacji.
ROWE otrzymało najwyższą nagrodę za innowacyjne produkty od niezależnego jury eksperckiego.
Skaner wielkoformatowy ROWE Scan 850i z jego 6 modelami i jego pionierską technologią, oznacza najwyższą innowacyjność, wydajność i liczne patenty. Proszę zapoznać się z niniejszą stroną i opisem wszystkich zalet technicznych i unikalnych cechach urządzeń.

Skanery ROWE Scan 450i

Dzięki nowemu ROWE Scan 450i ROWE spełnia wizję:
Nowa seria ROWE Scan 450i składa się z trzech modeli o szerokości skanu 24, 36 i 44 cali. Wszystkie skanery wielkoformatowe są standardowo wyposażone w SuperSpeed ​​USB 3.0 + RES,  i unikalną na świecie technologię ROWE ScanMatrix +.

Twoja korzyść

skanowanie za pomocą opatentowanego procesu ROWE DYNAMIC STITCHING, w pełni automatyczna konwersja oryginałów o niskim kontraście do doskonałych skanów dzięki technologii poprawy obrazu ROWE PRO LOGIC i żywych, naturalnych kolorów dzięki ROWE SELECTED TRUE LIGHT.

Zapraszamy do zapoznania się ze skanerami ROWE. Wystarczy umówić się na spotkanie z nami lub obejrzeć prezentację LIVE w centrum obsługi klienta ROWE.